konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Podmiot ten znajduje się w Piasecznie i zajmuje się świadczeniem usług z zakresu edukacji lingwistycznej w obszarze języków romańskich. Skorzystanie z profesjonalnego i kompleksowego wsparcia przedsiębiorstwa może być doskonałym pomysłem dla tych, którzy chcą poznawać język francuski, portugalski, włoski, czy hiszpański. Zaangażowanie firmy do współpracy może być świetną opcją dla tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności językowe w związku z planowanymi przedsięwzięciami międzynarodowymi o charakterze osobistym, zawodowym, czy też biznesowym. Pomoc podmiotu może się przydać również rodzicom szukającym dla swoich pociech okazji do efektywnego wykorzystywania wolnego czasu, a także osobom zajmującym się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w różnorodnych dziedzinach.

Przedsiębiorstwo o nazwie SOLLARES umożliwia naukę w trybie:

  • zdalnym
  • stacjonarnym

Można tutaj zdecydować się na zajęcia indywidualne lub też prowadzone w niewielkich grupach. Firma oferuje atrakcyjne ceny usług.

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 22A/0

NIP:

https://sollares.pl

2023-01-09 00:00:00

Włoski czy hiszpański • SOLLARES Instytut Kultury Romańskiej

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6