konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Pacjenci zgłaszający się do stołecznego gabinetu stomatologicznego mają do wyboru różne metody poprawy stanu i wyglądu uzębienia. Oczywiście wiele z procedur przeprowadzanych jest na wskazanie lekarza. Należy do nich między innymi leczenie kanałowe, które w Warszawie wykonywane jest pod mikroskopem, co pozwala na precyzyjną pracę nawet w przypadku kanałów nietypowo ciasnych czy zakrzywionych.

Zabiegi takie w gabinecie SmileUp przeprowadza się w przypadku zębów mocno zniszczonych przez próchnicę i mających zainfekowane kanały. Stomatolog wpierw oczyszcza je z zakażonej tkanki, następnie dezynfekuje i zaopatruje, czyli wypełnia materiałem kompozytowym. Następnie następuje odbudowa korony zęba, czyli jego widocznej nad dziąsłem części. Stomatolog dba, by wyglądała naturalnie, jak sąsiednie zęby.

01-892 Warszawa, ul. Romaszewskiego 10/U6

NIP:

https://smileup.pl

2023-01-23 00:00:00

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6