konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Do najważniejszych atutów bezodpływowych zbiorników tej firmy zalicza się małą wagę, dzięki której ich transport w miejsce docelowe nie jest problematyczny. Stanowią one podstawę posiadłości pozbawionych podłączenia do sieci kanalizacyjnej, ponieważ służą do gromadzenia nieczystości, przykładowo z łazienek czy kuchni. Ich nabywcami są właściciele domków letniskowych, nieco rzadziej domów jednorodzinnych. Stworzono je z materiałów, które nie niszczą się pod wpływem działania wilgoci bądź silnych kwasów.

Przedsiębiorstwo Biocent proponuje też spawanie zbiorników z tworzyw sztucznych i gwarantuje zadowolenie z każdej transakcji. Oferuje konstrukcje jedno- lub dwukomorowe o różnej pojemności, które odznaczają się szczelnością i małym ryzykiem ulatniania się nieprzyjemnych zapachów. To wyroby wielokrotnego użytku, które mogą być poddawane procesowi recyklingu lub wykorzystywane do zbierania wody deszczowej. Ich montaż nie wymaga wynajmowania urządzeń dźwigowych, co przekłada się na oszczędności nabywców.

20-149 Lublin , ul. Do Dysa 5/0

NIP: 712-327-57-03

https://biocent.com.pl

2023-01-16 00:00:00

Spawanie zbiorników z tworzyw sztucznych

EFEKT - szkoła języków obcych

20029 Lublin, ul. M. Curie-Skłodowskiej 38

PolSpray

20824 Lublin, ul. aleja Warszawska 150

MEK BUD

21530 Piszczac, ul. Kodeńska 69