konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Osoby, które chciałyby spotkać się ze specjalistą, w tym np. z psychologiem, psychiatrą, logopedą lub psychodietetykiem, mogą zapoznać się z ofertą, jaką dla klientów przygotowało Dolnośląskie Centrum Psychoterapii. W celu dokonania rezerwacji wizyty należy udać się na stronę internetową. Spotkanie może odbyć się przez internet lub w gabinecie.

Psycholog działający we Wrocławiu pomaga osobom, które nie czują się szczęśliwe. Z powodu np. lęków, niskiego poczucia własnej wartości, nerwicy, depresji bądź też braku umiejętności nawiązywania zdrowych relacji nie potrafią czerpać radości z życia. Psycholog nie tylko przeprowadzi z klientem wnikliwy wywiad i postawi diagnozę, ale też opracuje plan terapii. W centrum działa wielu specjalistów - z ich wizytówkami można się zapoznać na stronie internetowej.

50-528 Wrocław, ul. Dyrekcyjna 37/47

NIP:

https://www.dcp.wroclaw.pl/

2023-01-16 00:00:00

Psycholog wrocław

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74