konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Komfortowe pokoje i apartamenty, doskonałe wyposażenie i wiele udogodnień - to wszystko można znaleźć w hotelu Mercure w Białymstoku, który swoją ofertę kieruje do klientów o rozmaitych wymaganiach. Coś dla siebie znajdą pary, rodziny czy goście biznesowi, którzy w okolicy przebywają w delegacji. Przyjeżdżając do Białegostoku, nocleg ze śniadaniem można zarezerwować za pośrednictwem internetu.

Obiekt gwarantuje różnorodne udogodnienia dla klientów. W pokojach do dyspozycji są telewizory z kanałami satelitarnymi, a także dostęp do internetu. Można skorzystać również z minilodówki, parkingu oraz sali fitness. W pobliżu hotelu znajduje się wiele ciekawych miejsc, a dotarcie do centrum miasta nie zajmuje wiele czasu. Także dzięki temu jest to optymalne rozwiązanie w przypadku poszukiwania noclegu.

15-727 Białystok, ul. Hetmańska 46/0

NIP: 542 328 61 82

https://mercurebialystok.pl/

2023-02-26 00:00:00

Białystok noclegi ze śniadaniem

Creek Melioracje Marek Ruczaj

17207 Czyże, ul. Czyże 19

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

15666 Białystok, ul. Niska 3

Top Design

15002 Białystok, ul. Henryka Sienkiewicza 55A