konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na ofertę firmy składają się platformy schodowe dla niepełnosprawnych, dzięki którym osoby te nie mają problemów z przemieszczaniem się między piętrami w budynkach bez wind. To świetne rozwiązanie w przypadku biurowców, uczelni, bibliotek, muzeów, urzędów czy domostw, ponieważ zwiększa samodzielność osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i gwarantuje bezpieczeństwo, bez konieczności angażowania domowników czy personelu przebywającego w obiekcie. Innymi słowy, platformy dla niepełnosprawnych pomagają pozbywać się barier architektonicznych.

Dzieli się je na modele prostoliniowe i krzywoliniowe. Pierwsze z nich sprawdzają się w przypadku schodów klasycznych, bez półpięter, natomiast drugie mają możliwość pokonywania schodów krętych. Przedsiębiorstwo Reha Błoch oferuje konstrukcje znajdujące zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i wewnątrz budynku, które wyposażono w napędy. Są one tańsze w porównaniu do dźwigów osobowych i nie wymagają dysponowania wnętrzem przeznaczonym na maszynownię.

60-462 Poznań, ul. Szarych Szeregów 25/0

NIP: 777-13-17-282

https://www.rehabloch.pl/

2023-02-16 00:00:00

Platformy dla niepełnosprawnych

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B