konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy, kto chciałby popróbować smakowitych, tradycyjnych dań przygotowywanych przez rodowitego Wenecjanina, powinien odwiedzić restaurację należącą do Ulano Sp. z o.o. Oferuje ona wyśmienitą kuchnię, w której połączono proste, tradycyjne przepisy z wieloma smakami. Można tam skosztować makaronów serwowanych z różnymi sosami, owocami morza i innymi dodatkami, a także mnóstwa oryginalnych, włoskich serów. Nie brak również tradycyjnych, słodkich i wytrawnych deserów. W menu jest też aromatyczna pizza na cienkim cieście.

Wszystkie oferowane potrawy są nie tylko pyszne, ale także lekkie. Przygotowuje się je zgodnie z tradycyjnymi recepturami pochodzącymi z różnych regionów słonecznej Italii. Już z daleka można zorientować się, że wejście do tej włoskiej restauracji przy ulicy Hożej w Warszawie jest blisko, ponieważ gości wabią zapachy świeżej oliwy i aromatycznych włoskich ziół. Szefem kuchni jest wspomniany już Alfredo, który nie tylko zarządza swoimi pracownikami, ale także serdecznie wita gości.

00-681 Warszawa, ul. Hoża 62/0

NIP:

https://culiinaria.pl/pl/

2023-02-20 00:00:00

Restauracja włoska w Warszawie • https://culiinaria.pl/pl/

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6