konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dzięki informacjom zaprezentowanym na stronie internetowej speed.auto.pl dużo łatwiej podejmie się decyzję o wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Dla kandydatów, którzy planują podejście do egzaminu na prawo jazdy, obowiązkowe jest ukończenie kursu, a sprawdzeni specjaliści z całą pewnością gwarantują odpowiedni poziom szkolenia. W ramach oferty realizowane są oczywiście nauka praktyczna, czyli jazdy, teoretyczna, kurs udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy otrzymują również materiały dydaktyczne i dostęp do bazy testów.

Te wszystkie elementy niewątpliwie pomagają w skutecznym osiągnięciu odpowiedniego poziomu, pozwalającego zdać egzamin na prawo jazdy B w Gdańsku. Zajęcia odbywają się o różnych porach w ciągu całego tygodnia. Można się zdecydować na kurs tradycyjny, czyli popołudniowy, ale też poranny bądź weekendowy. Do wyboru są opcje rozszerzona oraz przyspieszona. Oznacza to, że bez względu na oczekiwania i zapotrzebowanie każdy zainteresowany jest w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie.

80-847 Gdańsk, ul. Gnilna 2/0

NIP:

http://www.speed.auto.pl

2023-05-21 00:00:00

http://www.speed.auto.pl - Egzamin na prawo jazdy b gdańsk

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44