konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Szukając efektownej, nowoczesnej wanny do łazienki czy dużego pokoju kąpielowego, wystarczy zainteresować się asortymentem przedsiębiorstwa prowadzącego bogato wyposażony w taki sprzęt sklep internetowy. Firma Kontimax Mariusz Pawluczuk od początku wieku zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości urządzeń sanitarnych, wykonanych z trwałego, wielowarstwowego akrylu, utrzymującego długo ciepło. Każda dostępna w ofercie wanna z hydromasażem prostokątna, narożna, owalna czy asymetryczna, wykonana jest z niezwykłą starannością i wyposażona w najróżniejsze funkcje.

Wśród wielu produktów dostępnych w ofercie są wanny:

  • z szybą i bez szyby,
  • w białym lub czarnym kolorze,
  • z podświetleniem LED,
  • różną liczbą dysz.

W sprzedaży są urządzenia jedno- i dwuosobowe w wielu rozmiarach, z chromoterapią, wodospadem lub podgrzewaczem. Wysoko ceniona przez klientów jest np. seria Moderno Quarrum od producenta Zepehof. Produkt ten cechuje się trwałością, wysoką jakością, cichą pracą pomp, nowoczesnym kształtem i czystą formą. 

15-523 Grabówka, ul. Jałowcowa 11/0

NIP: 5431310156

https://azlazienka.pl/

2023-09-04 00:00:00

azlazienka.pl - Wanna z hydromasażem prostokątna

Creek Melioracje Marek Ruczaj

17207 Czyże, ul. Czyże 19

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

15666 Białystok, ul. Niska 3

Top Design

15002 Białystok, ul. Henryka Sienkiewicza 55A