konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Szukając miejsca, gdzie poczucie bezpieczeństwa łączy się z wyjątkową troską o komfort i zdrowie, nasz dom seniora w Iławie jawi się jako doskonały wybór. Nasza oferta skierowana jest do osób w podeszłym wieku, które pragną korzystać z życia w pełni, w otoczeniu profesjonalistów i przyjaznych współmieszkańców. Zapewniamy bogaty program zajęć adaptowanych do indywidualnych potrzeb i zainteresowań, co pozwala na aktywne spędzanie czasu oraz rozwijanie pasji. Komfortowe pokoje, smaczne posiłki dopasowane do dietetycznych wymagań oraz zielone tereny wokół obiektu stanowią o wyjątkowości tego miejsca.

Profesjonalna kadra zapewnia opiekę medyczną na najwyższym poziomie, zapewniając spokój ducha zarówno mieszkańców, jak i ich bliskich. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w Iławie, aby na własnej skórze przekonać się o walorach naszego domu. Niech każdy dzień w naszym ośrodku będzie krokiem ku lepszemu samopoczuciu i radości z każdego przeżytego momentu. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami!

14-200 Iława, ul. Kamień Mały 1C/0

NIP:

https://golebidwor.pl/

2024-02-25 00:00:00

Dom seniora iława

ACLARI DIAMONDS

10550 Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 9

Pol-Aura

11001 Dywity k/Olsztyna, ul. Różnowo 62e