konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rozpoznawalna na rynku jako innowacyjny lider wprowadzający zrównoważone rozwiązania, nasza firma z sukcesem łączy zaawansowaną technologię z ekologicznym podejściem, oferując klientom wysokiej klasy słomki PP wielorazowe. Specjalistyczna wiedza i nowoczesne techniki produkcji pozwalają nam dostarczać produkty, które wyznaczają nowe standardy w dziedzinie odpowiedzialności środowiskowej oraz użytkowej funkcjonalności.

Wychodząc naprzeciw globalnym trendom i oczekiwaniom konsumentów, proponujemy alternatywę dla jednorazowych plastików, która stanowi świadomy wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i trwałość. Kładąc nacisk na detal i innowacyjność, nasze słomki wielokrotnego użytku zmieniają paradygmat współczesnej konsumpcji, czyniąc ją bardziej ekologiczną bez kompromisów w kwestii jakości czy wzornictwa, solidnie wpisując się w potrzeby rynku [mieście].

02-970 Warszawa, ul. Zapłocie 256/0

NIP: PL9511538610

https://myhappyocean.pl/

2024-02-29 00:00:00

Słomki PP wielorazowe

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a