konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rentgen kręgosłupa pozwala zdiagnozować różnego rodzaju schorzenia czy urazy. Badaniu mogą być poddane trzy odcinki kręgosłupa: szyjny, piersiowy i lędźwiowo-krzyżowy. Udając się z wizytą do profesjonalnej pracowni rentgenowskiej, możesz liczyć na precyzyjne badanie, które pozwoli stwierdzić ewentualne nieprawidłowości i podjąć odpowiednie leczenie.

Kręgosłup to najważniejszy filar ludzkiego szkieletu, warto więc dbać o jego prawidłowe funkcjonowanie. Profesjonalny rentgen kręgosłupa w Rudzie Śląskiej możesz wykonać w Pracowni Rentgenowskiej XMED. Pracownia dysponuje sprzętem wysokiej jakości, który pozwala na wykonanie miarodajnego prześwietlenia. Przyjmuje pacjentów zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i tych podlegających refundacji  NFZ. Więcej informacji o ofercie pracowni znajdziesz na stronie xmed-rtg.pl

41-705 Ruda Śląska, ul. Szpaków 33/0

NIP:

https://xmed-rtg.pl/

2018-09-08 00:00:00

Rentgen kręgosłupa ruda śląska

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b