konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Subaru to marka pojazdów znana przede wszystkim fanom mocnej sportowej jazdy oraz jazdy w terenie. Samochodu tej marki to solidnie wykonane konstrukcje, które w większości przypadków są masywne i dość ciężkie. Takie sylwetki powodują, że trzeba do nich dobierać obręcze z lekkich stopów, które wytrzymują zdecydowanie więcej niż stalowe koła. Aby kupić takie felgi warto zajrzeć do oferty sklepu Xfelgi.pl, w którym dominują produkty najlepszych, światowych producentów.

Felgi do Subaru idealnie komponują ze wszystkimi modelami. W sklepie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie, bo oferta jest bardzo różnorodna. Wraz z obręczami każdy klient otrzymuje jednocześnie zestawy montażowe, jeśli są wymagane oraz odpowiednie śruby. W razie zagubienia któregoś z pojedynczych elementów nie ma problemu z uzupełnieniem braków, gdyż znajdują się one w ciągłej sprzedaży. 

97-330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C/0

NIP: 7712694942

https://xfelgi.pl/

2018-10-05 00:00:00

Xfelgi.pl - sklep z felgami do Subaru

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

Communication Corner

90318 Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza 72

Travicom.PL

95082 Dobroń, ul. Sienkiewicza 46