konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W supermarketach, punktach gastronomicznych czy w dużych restauracjach nie może zabraknąć takiego urządzenia jak wilk marki Hendi lub Ma-Ga, który doskonale poradzi sobie z szybkim rozdrabnianiem i mieleniem mięsa. Jest to urządzenie niezwykle bezpieczne przeznaczone do pracy ciągłej, dlatego jego wydajność jest bardzo duża i pozwala na szybszą obsługę większej ilości klientów.

Pragnąc zakupić taki sprzęt, wystarczy wejść na stronę probox.pl, gdzie znajduje się spora oferta tych urządzeń w bardzo atrakcyjnej cenie. Hendi to firma, która wyprodukowała kilka wariantów tego urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a także samoostrzący się nóż. Silniki zastosowane w tych urządzeniach są doskonałej jakości i mają zabezpieczenie przed przegrzaniem. Decydując się na któreś z tych urządzeń, wybiera się nie tylko bezpieczeństwo, ale także łatwość czyszczenia i gwarancje długoletniej do działania.

05-077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58/0

NIP: 822-100-53-71

https://probox.pl/

2018-11-29 00:00:00

Wilk Hendi

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a