konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zakup dostawczego busa to dla każdej firmy duży wydatek, nie tylko bowiem trzeba zapłacić za taki pojazd dużą sumę, ale też systematycznie przeznaczać spore środki na jego utrzymanie: konserwację, przeglądy, naprawy, ubezpieczenia, a nawet sprzątanie. Z tego powodu coraz więcej firm decyduje się na alternatywę, jaką jest wynajem samochodów dostawczych. W Gliwicach usługi takie oferuje między innymi firma YourCar.

Jest to wypożyczalnia aut o dużym doświadczeniu, kierująca swoje usługi do klientów prywatnych oraz firm. W zakres przedstawianej przez nią oferty wchodzi możliwość krótko- oraz długoterminowy, każdy z przedsiębiorców może więc wybrać najdogodniejszą dla siebie opcję. Niezależnie jednak od tego, na jaki czas wypożycza się dostawczego busa, jest to bardzo opłacalne oraz wygodne, gdyż nie trzeba martwić się o ubezpieczenia czy przeglądy techniczne pojazdów.

41-400 Mysłowice , ul. Katowicka 53/0

NIP: 2220900379

https://www.yourcar.pl/

2018-11-28 00:00:00

Wynajem samochodów dostawczych w Gliwicach

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b