konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Współczesne budownictwo bardzo silnie trzyma się różnego rodzaju ekologicznych oraz energooszczędnych rozwiązań. Najlepsze systemy nie będą jednak skuteczne, jeśli nie zadba się o odpowiednie uszczelnienie budynku, którego najsłabszym punktem zawsze są niestety okna. To przez nie może uciekać mnóstwo ciepła, a do tego niskiej jakości rozwiązania sprawiają, że szyby w żaden sposób nie tłumią hałasów zewnętrznych. Oferta firmy Glas-Tech to jednak najlepsze na rynku rozwiązania, które skutecznie usuwają ten problem.

Wystarczy tylko zajrzeć na stronę glas-tech.pl, aby już teraz sprawdzić, jak ciekawe właściwości ma dobrze wykonane szkło zespolone. Firma zajmuje się produkcją okien, korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia oraz z nowoczesnych technologii. Szyby jednocześnie zachowują bardzo dużą odporność na uszkodzenia i w dużej mierze zatrzymują one również hałasy. Co ważne, skorzystanie z tej oferty nie wiąże się z dużymi kosztami.

62-020 Swarzędz, ul. Rabowicka 17/0

NIP:

https://glas-tech.pl/pl/

2019-01-05 23:00:00

Szkło zespolone

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B