konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy niepokojący odruch dziecka powinien być diagnozowany przez lekarza. Dzięki temu możliwa jest skuteczna diagnostyka, która z kolei pozwala wdrożyć odpowiednie leczenie. Jednym ze specjalistów, który zajmuje się tego rodzaju kontrolą jest neurolog, który diagnozuje i leczy ośrodkowy układ nerwowy oraz obwodowy układ nerwowy. Najlepszych specjalistów można znaleźć w wielu dobrych klinikach, również tej dostępnej na Macromedica.pl.

Neurolog dziecięcy w Warszawie przyjmuje w prezentowanej klinice. Dzięki odpowiednim narzędziom możliwa jest diagnostyka chorób genetycznych, chorób rdzenia kręgowego, migren padaczki czy zaburzeń snu. Pacjenci mogą skorzystać także ze specjalistycznych badań, jakim jest choćby badanie tomografem komputerowym. Wizytę w gabinecie można umówić zarówno telefonicznie, jak i w formie rezerwacji online. 

00-754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26/U5

NIP:

https://macromedica.pl/

2018-11-19 00:00:00

Neurolodzy dziecięcy W-wa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a