konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Chcesz nauczyć się pływać? Skorzystaj z pomocy profesjonalnych instruktorów. Zapisując się do Szkoły Pływania Olimp możesz liczyć na przyjemną i bezpieczną naukę!

Zajęcia odbywają się w różnych kategoriach wiekowych i są dostosowane do możliwości fizycznych kursantów. Co ciekawe, najmłodsi mieszczą się w grupie od 2 do 4 lat! Na zajęcia mogą również zapisywać się osoby starsze. Co więcej, szkoła pływania w Aqua Zdrój gwarantuje korzystny cennik. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda grafik i na czym konkretnie polegają kursy pływania? Zajrzyj na stronę internetową pod adresem olimp24.com, a znajdziesz więcej informacji. Szkoła przygotowała wiele ciekawych udogodnień, w tym między innymi zajęcia prowadzone w języku angielskim bądź rodzenie w wodzie. Proponowana jest także specjalna oferta dla firm i szkół.

58-309 Wałbrzych, ul. Michałowskiego 4/8

NIP:

https://olimp24.com/

2018-12-04 00:00:00

Szkoła pływania Aqua Zdrój

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74