konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy bądź zasad zachowania w przypadku pożaru niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Pracownicy nie tylko powinni ją posiadać, ale również umiejętnie z niej korzystać w przypadku różnego rodzaju zagrożenia. 

Prowadzenie szkoleń ppoż lub bhp w Poznaniu znaleźć można na przykład za pośrednictwem firmy o nazwie BHP-KOMPLEX. Oferuje ona prowadzone przez doświadczonych specjalistów kursy, które są nie tylko bardzo praktyczne, ale również spersonalizowane - każda grupa zawodowa otrzyma bowiem nieco inne informacje - adekwatnie do zajmowanego przez siebie stanowiska. 

Więcej szczegółowych informacji na temat proponowanych przez tę firmę usług każdy zainteresowany odnajdzie bez problemu kierując się pod adres oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl. 

62-052 Komorniki, ul. Malinowa 22/0

NIP: 7772538890

http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl

2019-01-11 00:00:00

Prowadzenie szkoleń PPOŻ Poznań • http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B