konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma Fabeton jest czołowym producentem szczelnych, o najwyższej jakości zbiorników betonowych przeznaczonych, jako szamba betonowe w Kędzierzynie-Koźlu. Zapewnia transport, montaż oraz udziela gwarancji na produkty. Produkty te są najwyższej jakości, wykonane z materiałów, które posiadają atesty i zapewniają zgodność wymogów Unii Europejskiej.

Domeną tej firmy jest wysoka jakość. Inwestuje ona w wysokiej jakości beton, grube druty zbrojeniowe i inne ważne aspekty przy produkcji betonu. Wszystko po to, aby klient był w pełni zadowolony z produktu, który zakupi w firmie. Mimo wszystko tylko w tej firmie wręczana jest klientom pisemna gwarancja na okres aż trzech lat. Firma zapewnia najlepszy beton z domieszką środka zapewniającego szczelność zbiornika. Wykonanie rzetelnie i fachowo szamb betonowych daje gwarancję zadowolenia klientów.

40-001 Katowice, ul. /0

NIP:

https://fabeton.pl/

2019-01-11 00:00:00

Szamba betonowe Kędzierzyn-Koźle

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b