konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nałogowe oglądanie pornografii, obsesyjne fantazje erotyczne, które dominują w codziennym życiu i nie pozwalają się skupić na pracy, przygodne stosunki seksualne, częsta masturbacja i itp. zachowania oznaczać mogą uzależnienie od seksu. To choroba behawioralna, która wyniszcza sferę psychiczną, moralną i społeczną. Leczeniem seksoholizmu zajmują się terapeuci z Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień Oaza s.c. z Chocenia. To jedno z uzależnień, które wymaga indywidualnej terapii. Wcześniej stawiana jest odpowiednia diagnoza przez specjalistów z zakresu psychologii klinicznej i terapii uzależnień.

Jeśli obawiasz się, że ten problem może dotyczyć Twojej osoby lub kogoś Ci bliskiego, zajrzyj na stronę ośrodka: klinika.osrodek-oaza.pl i umów się na rozmowę. Tutaj też znajdziesz więcej informacji na temat uzależnienia od seksu.

 

87-850 Choceń, ul. Ługowiska 1/0

NIP: 888-305-90-58

https://klinika.osrodek-oaza.pl/

2019-01-03 00:00:00

Uzależnienie od seksu

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Salon Meblowy Luksus Meble

87640 Czernikowo, ul. Mickiewicza 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83