konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W dzisiejszych czasach zakup części samochodowych nie powinien sprawiać większego problemu. Dzieje się tak za sprawą licznych ofert, jakie znajdują się w internecie i nie tylko. Najdroższe są oczywiście części oryginalne, pochodzące bezpośrednio od producenta. Ich zakup wiąże się z niemałymi nakładami finansowymi, na które nie każdy może sobie pozwolić. Ciekawą i opłacalną alternatywą jest auto szrot dla mieszkańców Bydgoszczy, jakim jest Autokasacja u Jacka.

Firma ta od lat oferuje najwyższej jakości używane części dedykowane pojazdom wielu różnych marek. Są one pozyskiwane podczas procesu recyklingu skupowanych przez nią samochodów. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest nie tylko niska cena, ale też fakt, że miejsce to każdorazowo dokonuje rygorystycznych kontroli jakości wszystkich produktów, zanim te trafią do oficjalnej sprzedaży.

87-700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6/0

NIP: 891-13-86-617

https://auta-skup.com/

2019-01-15 00:00:00

Auto szrot - Bydgoszcz

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

87850 Choceń, ul. Ługowiska 1

Salon Meblowy Luksus Meble

87640 Czernikowo, ul. Mickiewicza 6

Auto Serwis Kwiatowa

87100 Toruń, ul. Kwiatowa 83