konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rodzice, którym zależy na tym, aby ich dzieci miały jak najszybszy kontakt z językami obcymi, powinni mocno rozważyć zapisanie swych pociech do przedszkola językowego we Wrocławiu, zlokalizowanego na Psim Polu.

To placówka, w której dba się o to, aby jej podopieczni mogli obcować z językiem angielskim i w sposób jak najbardziej naturalny, chłonąć go. Lektorzy pracujący z przedszkolakami wiedzą, jak obchodzić się z tak wymagającymi uczniami. Maluchy bowiem nie potrafią siedzieć w ławkach i rozwiązywać zadań. Kilkulatki muszą uczyć się przez zabawę, będąc w ciągłym ruchu. 

Strona internetowa przedszkola, luppopuppo.pl, bogata jest w zdjęcia, pokazujące rozmaite zajęcia. Rodzice mają zatem szansę przyjrzeć im się z bliska. Miesięczny koszt posłania dziecka do tej placówki, wynosi siedemset złotych, plus koszt wyżywienia, który równy jest trzynastu złotym za każdy dzień. 

50-304 Wrocław, ul. Słonimskiego 1/0

NIP: 9522165207

https://luppopuppo.pl/

2019-01-21 00:00:00

Przedszkole językowe Wrocław | LUPU s.c.

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74