konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nawet najdłuższa podróż  może być przyjemnym doświadczeniem, jeżeli zdecydujemy się na środek transportu, jakim jest bus. Jest to dobry sposób na szybkie, sprawne i bezpieczne pokonanie trasy, dlatego też rozwiązanie to cieszy się coraz większym uznaniem. Busy z pomorza do Holandii oferuje firma Przewozy Plantan, dysponująca nowoczesnymi i niezawodnymi Fordami Transit Custom, które poddawane są regularnym kontrolom technicznym. Dzięki temu ryzyko niespodziewanej awarii na drodze jest bliskie zeru.

Decydując się na podróż tym właśnie środkiem transportu, na barki doświadczonego i wykwalifikowanego kierowcy składamy odpowiedzialność za sprawne i bezpieczne dowiedzenie nas do celu. Jego wiedza, spokój i opanowanie pozwalają rozkoszować się jazdą oraz odpocząć, co byłoby niemożliwe w przypadku podróży własnym autem. Jest to także propozycja korzystna finansowo, a wszystko to za sprawą licznych rabatów i promocji, jakie czekają na klientów.

84-241 Gościcino, ul. Robakowska 20/0

NIP: 7811951371

https://przewozy-plantan.pl/

2019-01-11 00:00:00

https://przewozy-plantan.pl/ - Busy pomorze-holandia

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44