konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zespół psychologów i terapeutów z Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się zawsze na rozpoznaniu problemu pacjenta, dopasowaniu leczenia oraz skutecznej walce o wysoką jakość życia człowieka. Pośród zespołu znajdują się jedynie odpowiednio wykształceni, wykwalifikowani i z dużym doświadczeniem ludzie. Terapia schematu w poznańskim centrum jest jedną z chętniej wybieranych przez osoby chcące poddać się szkoleniom. Dzieje się tak ze względu na dużą skuteczność takiej terapii oraz możliwość pomocy naprawdę sporej grupie osób z zaburzeniami.

Terapeuci i psycholodzy znający się na tego rodzaju terapii zgłębiają sukcesywnie swoją wiedzę i aktualizują ją zgodnie z nowymi odkryciami naukowymi. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze podejście do problemu człowieka. Wszelkich informacji o szkoleniach, terapiach, psychologach można zaczerpnąć z oficjalnej strony online.

61-568 Poznań, ul. Wierzbięcice 18/5

NIP: 5811038654

https://www.cpi.poznan.pl/

2019-02-27 00:00:00

http://www.cpi.poznan.pl/ | Terapia schematu Poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B