konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Aby przedsiębiorstwo mogło dobrze funkcjonować i pochwalić się zainteresowaniem klientów i dużą sprzedażą, musi zadbać o reklamę swoich produktów i usług. Możliwości jest wiele, a wśród nich są także katalogi, szczególnie istotne, kiedy firma wprowadza na rynek nowe artykuły lub zamierza wziąć udział na przykład w targach. Są to produkty reklamowe wysoko cenione przez klientów i łatwo przemawiające do ich wyobraźni. Druk katalogu w dowolnym nakładzie przyjmie do realizacji firma ze strony amicus-druk.eu, która na rynku jest już od ponad 20 lat i przez ten czas skupiła wokół siebie spory krąg przedsiębiorców chętnie korzystających z jej usług. 

Choć ceny za usługi obejmujące często projekt i przygotowanie do druku w tej drukarni są dość atrakcyjne, to przy większym nakładzie można jeszcze otrzymać spory rabat. Zatem jeśli i Ty jesteś w grupie producentów, hurtowników lub dystrybutorów pragnących zaprezentować przyszłym klientom swój towar, zdecyduj się na katalog, który na pewno spełni swoją funkcję jako jeden z najpopularniejszych materiałów reklamowych.

83-220 Skórcz, ul. Miła 19 /0

NIP: 5921383458

https://www.amicus-druk.eu/

2019-02-09 00:00:00

Druk katalogu

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44