konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy kierowca, który współpracuje z firmą AsecoGo, dobrze wie na jakich korzystnych warunkach może dorabiać dodatkowe pieniądze robiąc to, co lubi, czyli jeżdżąc samochodem. Partnerzy Uber nie tylko nie muszą wnosić ze sobą żadnego wkładu własnego, to nawet nie muszą posiadać własnego samochodu. Wprowadzana jest, bowiem usługa wynajmu samochodów dla kierowców Ubera.

Jedynymi koniecznymi wymogami, jakie muszą spełnić partnerzy, jest posiadanie własnego ważnego prawa jazdy, ukończony wieku dwudziestu lat oraz niekaralność. Reszta nie ma zupełnie znaczenia. Najważniejsze bowiem byś w sposób odpowiedzialny wykonywał powierzone mu zlecenia. Sama firma ponosi trud wypełniania wszelkich formalności. Kierowca działa na zasadzie własnej działalności i ma realny wpływ a to, jaki uzyska przychód i ile podejmie się zleceń. Nie ma opłat naliczanych w przypadku tymczasowego nie jeżdżenia w charakterze zarobkowym.

04-328 Warszawa, ul. Grochowska 144/146

NIP: 5223084947

https://asecogo.pl/

2019-02-11 23:00:00

Partnerzy Uber | ASECO - GO

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a