konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dywany o długim włosiu są nie tylko bardzo miękkie, ale również ekskluzywnie się prezentują. Zwłaszcza, jeśli ich kolor należy również do oryginalnych. Taki właśnie jest dywan shaggy czerwony, który znajduje się w ofercie sklepu dywanstyl.pl.

Ten model posiada wysokie runo o wykończeniu w dwóch wersjach jakościowych. Włókna poliestrowe mogą zostać połączone z fryzem, dzięki czemu wydaje się, jakby runo było zawsze uniesione. Dywan posiada unikatową, niezwykle żywą kolorystykę, która czyni z niego doskonałe wyposażenie do wnętrz wymagających ożywienia. Taką ozdobę warto wybrać zarówno do klasycznego salonu, jak i do sypialni w nowoczesnym stylu. Dywan został oryginalnie wyprodukowany w Belgii w jednej z najlepszych fabryk dywanów. Dzięki temu odznacza się wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem.

97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Milenijna 40/42/0

NIP: 773-10-09-232

https://dywanstyl.pl/

2019-02-17 00:00:00

Dywan shaggy czerwony

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

Communication Corner

90318 Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza 72

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C