konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W tańcu jest coś magicznego. Jeżeli chciałbyś, aby Twoja pociecha odkryła w sobie zamiłowanie do tej formy rozrywki, pomyśl o zapisaniu jej na zajęcia do szkoły tańca. Kto wie, może w przyszłości Twoje już dorosłe dziecko będzie odnosiło sukcesy na parkiecie? Nawet jeśli nie pojawi się w nim większe zainteresowanie tańcem, przekazana wiedza pozostanie w jego głowie, a właściwie w nogach. Wszelki imprezy weselne, sylwestrowe, karnawałowe itp. staną się w przyszłości dla niego przyjemnością, z chęcią będzie się bowiem oddawał pląsom na parkiecie. To wszystko Twojemu dziecku zapewni nauka tańca oferowana we wrocławskiej szkole ROYAL DANCE SCHOOL.

Osoby, które chciałyby przekonać się, czy ich pociecha polubi zajęcia taneczne, mogą skorzystać z jednorazowej wejściówki w cenie 35 zł za 60 minut ćwiczeń.

50-000 Wrocław, ul. - -/0

NIP:

http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/

2019-03-03 00:00:00

Nauka tańca we Wrocławiu

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74