konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Mitem jest to, że o mleczaki nie warto dbać, ani ich leczyć, bo i tak wylecą. To Rodzice powinni nauczyć dzieci systematycznego mycia zębów. Leczeniem zębów u dzieci i to zarówno mleczaków, jak i zębów stałych, zajmuje się stomatologia dziecięca. Na warszawskim Bemowie w gabinecie Od Ucha do Ucha przyjmują stomatolodzy, którzy dysponują nowoczesnym sprzętem i mają szczególne podejście do dzieci. Potrafią stworzyć miłą i przyjazną atmosferę, dzięki czemu dzieci chętnie siadają na fotelu dentystycznym.

W stomatologii równie ważna, co stomatologia zachowawcza, jest profilaktyka, która zajmuje się dbaniem o higienę jamy ustnej, czy też ortodoncja, zajmująca się leczeniem wad zgryzu, które mogą być przyczyną wielu chorób.

Dzieci powinny myć zęby codziennie pastą z florem, a co jakiś czas wskazane jest lakierowanie zębów preparatem o wysokim stężeniu fluoru, zęby przedtrzonowe i trzonowe zaś powinny być lakowane preparatem światłoutwardzalnym.

01-355 Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 103/0

NIP: 5221778864

http://www.oducha-doucha.pl/

2019-03-02 00:00:00

http://www.oducha-doucha.pl/

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6