konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Jeszcze przed rozpoczęciem właściwego leczenia problemy z zębami wymagają dokładnej diagnostyki. Aby móc walczyć z niepożądanym stanem, trzeba bowiem najpierw poznać jego przyczynę. W stomatologii w tym celu z powodzeniem wykonuje się zdjęcie RTG zęba, które w Gdańsku oferuje klinika dentystyczna DentiCo.eu z siedzibą przy ul. Kołobrzeskiej 5/7.

Zdjęcie RTG zapewnia dokładny wgląd w stan uzębienia, w związku z czym na jego podstawie lekarz może zaplanować i dobrać odpowiednie metody i techniki leczenia. Przy wielu zabiegach wykonanie dokumentacji RTG jamy ustnej jest zresztą konieczne. W DentiCo można zarejestrować się na takie zdjęcie i otrzymać fachową opinię dentysty na temat stanu uzębienia, wraz ze wskazaniem ewentualnych kroków zaradczych, które należy podjąć w celu poprawy i uzyskania zdrowego, ładnego uśmiechu.

80-390 Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5/7

NIP: 583 263 32 50

https://www.dentico.eu/

2019-03-02 00:00:00

DentiCo - Zdjęcie rtg zęba gdańsk

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44