konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Intensywny ból i często pojawiające się uczucie odrętwienia nogi to najczęstsze objawy rwy kulszowej. Ta nieprzyjemna dolegliwość przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, dlatego nie należy jej pozostawiać samej sobie i liczyć na to, że „jakoś to będzie”. Otóż nie będzie, jeśli nie podejmie się odpowiednich działań zmierzających do usunięcia źródła problemu. Aby to było możliwe, warto się skontaktować ze specjalistą z doświadczeniem w leczeniu rwy kulszowej, którym jest lekarz Andrzej Kroszczyński.

Lekarz od rwy kulszowej i kręgosłupa zaprasza pacjentów na konsultacje i zabiegi do swoich gabinetów zlokalizowanych w Warszawie i Kaliszu. Każdy przypadek jest przez niego analizowany indywidualnie, tak żeby było możliwe dobranie jak najlepiej dopasowanych metod walki z rwą kulszową. Szczegółowe informacje na temat specjalisty od walki z bólem są zamieszczone na jego stronie internetowej Rehab.pl.

01--46 Warszawa, ul. Kluczborska 9/1

NIP: 6681193083

https://www.rehab.pl/

2019-03-29 00:00:00

Rwa kulszowa objawy

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a