konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rozwiązanie, jakim jest automatyka do bram garażowych, pojawiło się na polskim rynku mniej więcej kilkanaście lat temu. Na początku był to synonim luksusu, który dedykowany był najzamożniejszym osobom. Jednak dziś, rozwiązanie to jest coraz chętniej wykorzystywane zarówno w przypadku bram znajdujących się na prywatnych posesjach, jak i na prywatnych, strzeżonych osiedlach. Ogromnym atutem automatyki jest zwiększenie komfortu. Taki napęd sterowany będzie w sposób zdalny przy użyciu specjalnego pilota, którego zasięg wynosi kilkanaście metrów. Oznacza to, że posiadacze bramy będą w stanie otwierać się i zamykać, a wszystko to bez konieczności wychodzenia z pojazdu.

Jest to szczególnie istotne w momencie, gdy na dworze jest mróz lub też pada deszcz. Ciekawą opcją jest także automatyczne zamykanie bramy po określonym czasie. Szeroki wybór tego typu rozwiązań dostać można po wejściu na stronę BaluSteel. Jest to firma funkcjonująca na rynku od wielu lat, która bardzo chętnie doradzi w doborze najodpowiedniejszego modelu bramy.

64-610 Rogoźno k. Poznania, ul. Prusa 58/0

NIP: 606 009 43 67

http://balusteelogrodzenia.pl

2019-04-08 00:00:00

Automatyka do bram garażowych

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B