konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma Cyfrowa Republika zajmuje się sprzedażą oraz wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu filmowego. Sklep jest autoryzowanym partnerem australijskiego producenta Blackmagic Design. Rental urządzeń odbywa się według prostych zasad. Pracownicy dbają o to, by sprawnie i bezproblemowo dopełnić wszelkich formalności.

Klienci mają do wyboru mnóstwo doskonałej klasy produktów niezbędnych do profesjonalnego nagrywania i odtwarzania wideo i audio. Oferta wypożyczalni skierowana jest również do studentów szkoły filmowej. Sklep proponuje im atrakcyjną 30-procentową zniżkę na wybrane produkty. Jest to doskonała okazja dla młodych ludzi do tego, żeby popracować z profesjonalnym sprzętem jeszcze przed rozpoczęciem swojej zawodowej przygody. Ogromne doświadczenie w branży, niezwykły profesjonalizm oraz wyjątkowe zaangażowanie firmy w każdą współpracę to gwarancja usługi na najwyższym poziomie.

02-382 Warszawa, ul. Dickensa 15/94

NIP: 836-109-71-37

https://sklep.cyfrowarepublika.pl

2019-05-06 22:00:00

Blackmagic rental

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a