konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Jednym z najważniejszych elementów projektowania nowego budynku lub modernizacji starego, jest zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia przed zdarzeniami losowymi czy innymi niebezpieczeństwami. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wentylatory nie tylko służą do wymiany powietrza w pomieszczeniu, ale mogą również pełnić funkcję zabezpieczającą, np. odprowadzając niebezpieczny gaz, pył czy mgły wybuchowe.

Wentylatory przeciwwybuchowe są zaprojektowane w taki sposób, aby niemożliwe było wywołanie iskry, która mogłaby doprowadzić do zapłonu lub wybuchu. Z tego względu są urządzeniami idealnie nadającymi się do pracy w pomieszczeniach, gdzie istnieje większe ryzyko nastąpienia wybuchu.

Szeroki wybór różnorodnych, nowoczesnych modeli wentylatorów przeciwwybuchowych można znaleźć w ofercie hurtowni BUD-WENT.

62-007 Biskupice, ul. Graniczna 15A/0

NIP:

https://www.bud-went.com.pl/

2019-03-21 00:00:00

https://www.bud-went.com.pl/Pl/oferta/wentylatory_przeciwwybuchowe/1/

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B