konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dobrze wykonane meble kuchenne łączą w sobie efektowną prezencję z ergonomicznymi rozwiązaniami. Jeśli chcesz, żeby Twoja kuchnia zachwycała pięknym designem i dobrze przemyślaną funkcjonalnością zaufaj produktom i kompetencjom wykonawczo-montażowym Żar-Karu. Ta warszawska firma oferuje zabudowę kuchni w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Szeroki wybór materiałów, dodatków i frontów pozwala na realizację zleceń dokładnie oddających koncepcję aranżacyjną i możliwości budżetowe inwestora. Długoletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalne zaplecze technologiczne sprawiają, że firma ma renomę solidnej, rzetelnie wywiązującej się z umów i wykonującej meble o wysokiej klasie użytkowej. Tu zamówisz też meble do salonu, korytarza i sypialni, uzyskując harmonijne wizualnie wnętrze.

00-001 Warszawa, ul. Siedzibna 39/0

NIP: 5241048850

https://www.zar-kar.com.pl/

2019-03-22 00:00:00

ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz - Zabudowa kuchni Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a