konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wiele słyszałeś na temat specjalnej gumy w aerozolu do felg lub do innych nawierzchni metalowych, drewnianych czy plastikowych i chciałbyś wypróbować taki produkt? Nic prostszego, taka guma w sprayu nie kosztuje dużo i można ją zakupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na automar.net.pl, gdzie jest dostępny specjalny pakiet czterech preparatów do felg o wymiarach w przedziale od 17 do 19 cali.

Polecany kolor to srebrny czy też inaczej aluminium metalik, spray szybko się nakłada, wystarczy ok. kwadrans, od nałożenia pierwszej warstwy, aby móc nakładać kolejną, czynność tę warto powtórzyć od 4 do 6 razy, wówczas producent gwarantuje najlepszy efekt krycia.

Dodatkowo poza ładnym wyglądem felg, po naniesieniu preparatu na felgi, tworzy się warstwa ochronna, która sprawia, że są one odporne na zarysowania i korozję.

60-113 Poznań, ul. Skalna 1/0

NIP:

https://www.automar.net.pl/

2019-03-31 00:00:00

https://www.automar.net.pl/ • Guma w sprayu

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B