konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wykorzystanie profesjonalnych taśm podczas malowania mieszkania czy lakierowania samochodu obecnie wydaje się dość standardową praktyką. Nie ma czemu dziwić. Taśmy papierowe pozwalają na szybką aplikację, dobrze przywierają, co nie pozwala na dostanie się farby czy lakieru pod taśmę oraz są łatwe w usunięciu, nie pozostawiają po sobie śladów kleju. Warto również wspomnieć o tym, że taśma papierowa jest odporna na wysokie temperatury. W zależności od modelu wytrzymuje od 60 do +200 stopni, co czynią ją produktem o szerokim zastosowaniu w przemyśle.

Różne rodzaje taśm, wszyscy zainteresowani mogą nabyć w sklepie EKO-TECH. Pracownicy firmy mogą na życzenie klienta dociąć taśmę na podaną długość czy doradzić w doborze najlepszego produktu do danego zadania. W przypadku dużych zamówień istnieje możliwość przygotowania taśmy na rolce przemysłowej.

42-660 Kalety, ul. Fabryczna 1/0

NIP: 6452543328

https://www.eko-tech.biz/

2019-04-06 00:00:00

Taśma papierowa

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b