konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Masz już dość pracy na etacie i uważasz za nudne powielanie tych samych codziennych czynności oraz schematyczne odtwarzanie przydzielonych obowiązków? W związku z tym zamierzasz otworzyć własną działalność gospodarczą w branży transportowej? Świetnie, zatem do dzieła. Jeżeli masz już pewne doświadczenie, tym sprawniej i szybciej odnajdziesz się na rynku. Pamiętaj jednak o kluczowej kwestii, by starać się o stałe zlecenia, bo każdy dzień postoju auta jest tożsamy ze stratami dla firmy.

Jeżeli przedsiębiorstwo już zarejestrowane, to jeszcze nie świętuj. W kolejnym kroku zastanów się, jak szukać stałych zleceń transportowych? To jest sól biznesu w branży transportowej, ponieważ one gwarantują płynność finansową, nawiązywanie kontaktów, rozpoznawalność na rynku i reklamę. Otóż pomocna z pewnością będzie giełda spedycyjno – transportowa, która zapewnia ładunki oraz wolne środki transportu. Podobna platforma jest dostępna na netpaka.eu, która oferuje szeroki zakres rozwiązań zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

42-700 Lubliniec, ul. Powstańców Śląskich 54/0

NIP: 5751891568

https://netpaka.eu/

2019-03-29 00:00:00

Netpaka | Szukam stałych zleceń transportowych

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b