konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Istnieje kilka powodów, dla których dystanse do samochodów Seat oraz innych marek, cieszą się tak dużym uznaniem wśród kierowców. Dają one niezwykle ciekawy efekt wizualny, który sprawia, że pojazd wyróżnia się na tle innych. Dostępne dziś na rynku zestawy dystansów umożliwiają zwiększenie rozstawu kół nawet o 60 mm. Należy pamiętać, że szerzej rozstawione koła będą lepiej wypełniać nadkola danego auta, dzięki czemu nabierze ono dynamicznego i sportowego charakteru. Część kierowców jest też zdania, że montaż dystansów przyczynia się do polepszenia precyzji prowadzenia auta, co jest szczególnie odczuwalne na szybko pokonywanych zakrętach.

Obecnie, wybór dystansów jest niezwykle szeroki, czego dowodem jest oferta znajdująca się na stronie firmy Durarace. Ich wybór powinien być uzależniony między innymi od sposobu mocowania felgi. We współcześnie produkowanych pojazdach spotkać można ich 2 rodzaje, a są to mocowania:

  • przy użyciu specjalnych śrub,
  • przy użyciu nakrętek, które przykręcane są bezpośrednio do szpilek.

26-900 Kozienice, ul. Brzozowa 35/0

NIP: 8121895945

https://www.durarace.com

2019-04-09 22:00:00

Dystanse do Seatów

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a