konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dziś istnieje wiele nurtów psychoterapeutycznych, spośród których dużym uznaniem cieszy się psychoterapia psychodynamiczna. Zakłada ona, że życiem każdego człowieka sterują nieuświadomione, wewnętrzne mechanizmy działania, jak również nierozwiązane w przeszłości konflikty. Taka terapia odbywa się najczęściej raz lub dwa razy w tygodniu, zawsze z tym samym psychoterapeutą. Czas trwania sesji dobierany jest w sposób indywidualny i zależy od między innymi od stopnia nasilenia i rodzaju problemu, z jakim zgłosił się pacjent.

Zazwyczaj terapia trwa od 6 miesięcy do nawet kilku lat. Psychoterapia dorosłych w Rumii to sprawdzona pomoc, dla wszystkich osób, które jej potrzebują. Wystarczy zajrzeć na stronę psychoterapia.nets.pl, by umówić się z doświadczonym psychoterapeutą na spotkanie. Na sesję zgłaszają się zazwyczaj osoby mające depresję, zaburzenia lękowe, czy też takie, które nie potrafią poradzić sobie z traumami przebytymi w przeszłości. Jest to także propozycja dla dzieci przeżywających rozwód rodziców oraz młodzieży.

84-200 Wejherowo, ul. Wałowa 20/22

NIP:

http://psychoterapia.nets.pl/

2019-04-08 00:00:00

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek - Psychoterapia dorosłych rumia

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44