konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Maszyny do szycia pozwalają na samodzielne wykonywanie wielu czynności związanych z kreatywnym wykorzystywaniem tekstyliów dla dekoracji domów, jak i tworzeniem własnych ubrań. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na takie urządzenia na własny użytek. Na stronie szyjposwojemu.pl można znaleźć popularny model Brother BQ17, dzięki któremu będzie można pracować zarówno na grubszych, jak i cieńszych materiałach.

Cena za taką maszynę sięga na stronie maksymalnie 600 złotych, co jest naprawdę doskonałą okazją. Oprócz oczywistych elementów na wyposażeniu maszyny każdy zamawiający dostanie również miękki pokrowiec zabezpieczający urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i 3-letnią gwarancję. Pozwoli to na bezpieczne użytkowanie produktu przez wiele lat. W razie jakichkolwiek pytań warto kontaktować się emailowo lub telefonicznie.

05--24 Tłuszcz, ul. Marii Rodziewiczówny 8/0

NIP: 125-157-61-69

https://szyjposwojemu.pl

2019-05-27 22:00:00

Szyj po swojemu Agnieszka Borowska • Brother bq17

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a