konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Prawie każdy, kto ma trochę wolnych pieniędzy, zastanawia się, co z nimi zrobić. Bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się inwestowanie w nieruchomości. Ostatnio dużym zainteresowaniem klientów cieszą się mieszkania w Hiszpanii na sprzedaż. Firma HomePandora ma w ofercie wiele takich mieszkań. Są to, albo apartamenty nowe, albo takie, które pochodzą z rynku wtórnego. To klient decyduje, jakie mieszkanie jest na miarę jego możliwości finansowych.

Jeśli ktoś uwielbia słońce, warto, aby pomyślał o apartamencie w Orihuela Costa. Jest tam ciepło prawie przez cały rok. Nie będzie więc problemu z wynajmem mieszkania urlopowiczom, gdy akurat będzie stało ono puste. Taki kompletnie umeblowany ok. 50 m2 apartament z rynku wtórnego, usytuowany nieopodal morza to koszt ok. 80 tysięcy euro.

W dzień można tam zażywać słonecznych i morskich kąpieli. Wieczorami zaś można posiedzieć na tarasie i podziwiać fantastyczne widoki. Dodatkowym atutem jest to, że mieszkanie znajduje się w odległości zaledwie 50 km od lotniska w Alicante.

03-189 Alicante, ul. Calle Isla Tabarca 2/0

NIP: 0B42567255

https://www.homepandora.com

2019-04-22 00:00:00

Na sprzedaż - mieszkania w Hiszpanii

Posmakujto!

00000 ---, ul. -- 0

Bulgaria Street

8000 Burgas, ul. Mitropolit Simeon 3