konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Choroby przyzębia, leczenie kanałowe, stomatologia dziecięca, protetyka, implanty - każda z tych dziedzin wymaga indywidualnego podejścia. Zabiegi musi wykonywać wykwalifikowany stomatolog, który w sposób precyzyjny i bardzo dokładny przeprowadzi badanie i leczenie. 

Dentysta, który przyjmuje na Mokotowie w Klinice Stomatologicznej Vis a Vis, sprawi, że strach przed dentystą przejdzie raz na zawsze. Aby nie dopuścić do długotrwałego i skomplikowanego leczenia, jakim jest np. leczenie kanałowe, na wizytę kontrolną należy chodzić przynajmniej raz w oku. Systematyczne odwiedzanie lekarza stomatologa sprawi, że stan uzębienia i jamy ustnej zawsze będzie w dobrej formie i kondycji. Jeśli już dojdzie do poważnej sytuacji, każde leczenie lub zabieg przeprowadzone zostanie w sposób komfortowy i bezbolesny. 

00-754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 6/149G

NIP: 7962425611

https://visavis.waw.pl/

2019-06-07 00:00:00

Dentysta mokotów

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a