konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Stomatologia estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Rozwój technologii pozwala na poprawienie kolorytu zębów, usunięcie przebarwień, zdjęcie osadu czy naprawienie ułamanego zęba. Co więcej, istnieje również możliwość wykonania plastyki dziąseł. Jednym z zabiegów, który obecnie cieszy się szczególnym zainteresowaniem, jest zakładanie licówek.

Licówki to płatki porcelanowe, które umieszcza się na przedniej powierzchni zęba. W ten sposób można zatuszować różne defekty. Płatki tego typu mogą rozjaśnić ząb, ukryć pęknięcia, poważne przebarwienia czy zmienić kształt zęba. Za ich pomocą można dokonać również drobnej korekty wizualnej ustawienia zębów.

Osoby chcące dowiedzieć się więcej na ten temat lub poddać zabiegowi założenia licówek, mieszkające na terenie Zielonej Góry, mogą udać się do placówki Denticus. W gabinecie można założyć licówki pełnoceramiczne i kompozytowe.

65-056 Zielona Góra, ul. Plac Matejki 21b/1

NIP:

https://dentic.us

2019-06-24 00:00:00

Licówki Zielona Góra

Demar Tomiak

65386 Zielona Góra, ul. Budowlana 6

KlimaWent Gorzów - Łukasz Jaworowski

66400 Gorzów Wielkopolski, ul. 9 Maja 3D

SEATBELTS

67400 Wschowa, ul. Siedlnica 30