konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

O tym, że podczas jazdy po mieście łatwo o stłuczkę, przekonał się niejeden kierowca. Takim wydarzeniom towarzyszą nerwy oraz stres, co nie powinno dziwić. Należy jednak zachować zimną krew i w momencie, gdy pojazd ma niesprawny układ kierowniczy, uszkodzoną chłodnicę, czy też niedziałające światła, trzeba skontaktować się z pomocą drogową, która odholuje samochód do wybranego przez klienta miejsca. Niezwykle istotne jest to, by proces holowania odbywał się w bezpiecznych warunkach, bez narażania pozostałych uczestników ruchu drogowego na ryzyko wypadku lub kolizji. Holowanie samochodu w Tarnowie to usługa, jaką znaleźć można po wejściu na stronę firmy BraciaKural.

Czasy, w których pojazdy holowane były za pomocą specjalnej linki, należą już do przeszłości, ponieważ coraz więcej kierowców decyduje się na wynajęcie lawety. Sytuacja ta nie powinna dziwić, ponieważ auta te dają możliwość przetransportowania uszkodzonego samochodu w sposób sprawny, szybki i jednocześnie bezpieczny. Są one w stanie przewieźć nie tylko auta osobowe, ale również maszyny budowlane, quady, czy motocykle.

32-852 Dębno, ul. Sufczyn 346/0

NIP: 8691231142

http://www.braciakural.pl/

2019-05-21 00:00:00

Holowanie samochodu Tarnów

FCE.PL

72200 Nowogard, ul. Osiedlowa 3

STUDIO22

78320 Połczyn Zdrój, ul. Moniuszki 8

Averto Sp. z o. o.

70-433 Szczecin, ul. Śląska 32a