konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Firma Mercedes wielu ludziom najbardziej kojarzy się z produkcją świetnych samochodów osobowych, jednak ciężarówki tej marki nie odstają swoją jakością od innych produkowanych modeli. Takie auta ciężarowe są tworzone z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, a jednocześnie zaprojektowane na wysokim poziomie wzornictwa. Są utożsamiane z wysoką sprawnością i wydajnością.

W Polsce firma P.H.U. Paweł Kamaszewski prowadzi skup samochodów ciężarowych Mercedes, niezależnie od stanu technicznego. Specjaliści z tego przedsiębiorstwa dojeżdżają do klientów w całej Polsce, aby dokonać profesjonalnej wyceny, bez zobowiązania do sprzedaży. Jeśli transakcja zostanie sfinalizowana, to zajmują się również transportem maszyny, co w ostatecznym rozrachunku dodatkowo zapewnia osobie sprzedającej wyższy zysk.

09-100 Płońsk, ul. Ilino 15/0

NIP:

https://skupciezarowe.com/

2019-06-01 00:00:00

Skup samochodów ciężarowych Mercedes

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a