konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Jako solidny i doświadczony producent folii stretch, firma Ebordi z siedzibą pod Poznaniem gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Dostępna w asortymencie przedsiębiorstwa ręczna i maszynowa folia wykonana jest wyłącznie z wytrzymałych i solidnych tworzyw. Dzięki temu powstały artykuł może się poszczycić dużą trwałością i zarazem elastycznością.

Proponowana folia jest zazwyczaj wykorzystywana do owijania różnego rodzaju ładunków celem zabezpieczenia ich podczas przewozu. Stanowi ona skuteczną ochronę przed urazami mechanicznymi, wilgocią, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Efektywnie zabezpiecza też ładunek przed blaknięciem pod wpływem promieniowania UV. Folia jest dostępna w kolorze niebieskim i czarnym, a także w wersji transparentnej. Występuje w korzystnych, konkurencyjnych cenach.

62-023 Gądki, ul. Poznańska 3/0

NIP: 7773269274

https://ebordi.pl/

2019-06-12 00:00:00

Producent folii stretch - Ebordi s.c.

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B