konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Od dłuższego czasu bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się różnego rodzaju outlety. Ludzie chętnie kupują pełnowartościowe produkty w atrakcyjnie obniżonych cenach. Dotyczy to mebli, artykułów do wyposażenia domu, a przede wszystkim odzieży. Zamiast wydać kilkaset złotych na markową kurtkę czy torebkę, miło jest upolować taką samą lub bardzo podobną za jedną czwartą jej wartości lub nawet w jeszcze korzystniejszej cenie.

Hurtownia nowej oraz używanej odzieży Wiltex ze Skórzewa oferuje nie tylko doskonałej jakości sortowane rzeczy z drugiej ręki, ale również końcówki kolekcji czy ubrania outlet. Obsługuje zarówno hurt jaki i detal, a sprzedawany towar podzielony został na różne kategorie, zatem zakupując worek można spodziewać się co będzie się w nim znajdować. Oferowane ceny są niezwykle atrakcyjne.

60-185 Skórzewo, ul. Polna 2/0

NIP: 7773231969

https://wiltex.pl/

2019-07-13 00:00:00

Outlet hurt | https://wiltex.pl/

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B