konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Obecność różnych form zieleni w przestrzeni miejskiej coraz częściej uznaje się za niezbędną. Urbaniści podkreślają pozytywny wpływ parków i innych tego typu miejsc na samopoczucie mieszkańców danego miasta. Zieleń uatrakcyjnia i ożywia tereny zurbanizowane. Każdy element odpowiada za odbiór całości.

Realizująca ambitne projekty małej architektury miejskiej firma Inoplex jako producent oferuje między innymi ławki parkowe. Wykonuje je z różnych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej czy węglowej, odpowiednio zabezpieczonych przed wpływem zmieniających się warunków atmosferycznych. Proponowane przez nią artykuły występują w wersji z oparciem lub bez i mogą łączyć w sobie stal i drewno. Wspomniana firma posiada w asortymencie ławki dwustronne, modułowe, narożne, proste, jak również spoczniki. Wszystkie wymienione produkty są funkcjonale i estetyczne.

04-874 Warszawa, ul. Przewodowa 40/0

NIP:

https://inoplex.pl/

2019-06-29 00:00:00

Ławki parkowe producent - Inoplex

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a